FESTIWAL ROCZNIKA 2013

W niedzielę byliśmy organizatorami festiwalu rocznika 2013, który odbył się w ramach obchodów 10-lecia naszego Klubu. W rywalizacji udział wzięli: SMS Przemyśl, JKS Jarosław, Sparta Leżajsk, Orzełek Przeworsk, AP Bieszczady Ustrzyki Dolne. Każda z drużyn rozegrała pięć meczy po 25 minut. Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze prezentując ciekawą i dojrzałą grę. Zdobywamy dużo bramek przy tym tworząc dużo ładnych akcji. Przed nami jeszcze dużo pracy, ale wszystko idzie w dobra stronę.

Nasi rodzice przygotowali pyszne owoce i domowe wypieki, którymi częstowali dzieci dodając im energię podczas wyczerpującego turnieju. Na koniec każda drużyna otrzymała statuetkę i dyplom, a wszyscy zawodnicy medal.

Był to ostatni turniej tego sezonu, ale już w sierpniu kolejne imprezy.

Contact Us