2019 Wydarzenia + Zdjęcia

TURNIEJ ELIMINACYJNY PZPN

21 grudnia byliśmy organizatorem Turnieju Eliminacyjnego o Puchar prezesa PZPN w kategorii U-11. Do turnieju zgłosiło się 7 zespołów, które rozegrały turniej systemem każdy z każdym. Nasz zespół udowodnił swoją wartość i zajął drugie miejsce w turnieju. Zwyciężamy trzy mecze, dwa remisujemy i jeden przegrywamy. Dwie pierwsze drużyny awansowały do turnieju finałowego, który odbędzie się w Arłamowie pod koniec stycznia. Znajdziemy się w gronie najlepszych drużyn na Podkarpaciu

Końcowa klasyfikacja:
1. UKS Orlik Przemyśl 15 pkt
2. Orzełki Brzozów 11 pkt
3. Perfekt Przeworsk 10 pkt
4. SMS Jarosław 10 pkt
5. AP Kolejarz Zagórz 9 pkt
6. Orzełek Bażanówka 2 pkt
7. Otryt Lutowiska 1 pkt

PROFBUD LIGA – KLUBÓW PARTNERSKICH BENIAMINKA

Ledwo zakończyły się rozgrywki ligowe, a nasze dwie drużyny już rozegrały trzy kolejki Profbud ligi dla klubów partnerskich Beniaminka. Dużyna 2009 spisała się dobrze, choć parę wpadek nie pozwoliło nam na zwycięstwo. Drużyna 2011 miała nakreślony cel, że o wyniku decyduje cały zespół grając w równym wymarze czasu. Cel został osiągnięty, a drużyna udowodniła, że jego siłą jest cały zespół grający w ustabilizowanym poziomie. Indywidualne wyróżnienia otrzymali Artur Bodzioch i Supel Łukasz.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc, a organizatorowi za zaproszenie.

Tabela U-11

Tabela U-9

PODSUMOWANIE ROZGRYWEK LIGOWYCH DRUŻYN STOWARZYSZENIA ORZEŁKI BRZOZÓW

W sezonie 2019/2020 Stowarzyszenie Orzełki Brzozów zgłosiło do rozgrywek trzy drużyny, Młodzika do ligi terenowej OZPN Krosno, Orlika Starszego i Żaka Starszego do Ligi Podkarpackiej PZPN Rzeszów. Drużyny po sierpniowych przygotowaniach dobrze zaprezentowały się w swoich rozgrywkach plasując się w czołowych miejscach w tabeli.

Młodzik rozegrał dziewięć meczy, z czego zwyciężył siedem, a dwa przegrał z liderem i wiceliderem. Ta grupa jako najstarsza w naszym klubie wyznacza poziom wyszkolenia i z optymizmem patrzymy na rozwijające się talenty. W tej rundzie po wakacyjnym przebudowaniu drużyny trener miał do dyspozycji 20 zawodników, co przełożyło się na dużą rywalizację na treningach. Wszyscy zawodnicy dostawali szansę gry w porównywalnym czasie boiskowym. W ostatnim meczu z Partyzantem Targowiska nasza drużyna została podzielona na dwa składy po 9 zawodników, gdzie, każdy zagrał jedną połowę meczu.

Dystans do lidera to tylko 3 punkty, więc postaramy się zrobić wszystko, aby cieszyć się na koniec sezonu z triumfu w lidze.

Drużyna Orlik Starszy grając w lidze turniejowej spisała się bardzo dobrze awansując z pierwszego miejsca do najlepszej szóstki w Podkarpaciu, gdzie na wiosnę będzie walczyć o mistrzostwo w swojej kategorii wiekowej. Poziom tej ligi nie był wysoki, lecz można być zadowolonym z poziomu koncentracji i wyszkolenia, a strzelenie 115 bramek mówi samo za siebie. Ta drużyna ze sobą trenuje już piąty rok i mamy pewność, że dadzą z siebie wszystko, aby odnieść jak najlepsze miejsce.

Żaki starsze w grupie B zajmują 3 miejsce w Lidze Podkarpackiej na sześć zespołów. Łącznie rozegraliśmy 30 spotkań po 15 minut każde. Notujemy 53 pkt. przy 72 bramkach strzelonych. Poziom był wyrównany, a zarazem wysoki. Awansujemy do grupy mistrzowskiej i na wiosnę walczymy z najlepszymi na Podkarpaciu. Obiektywnie drużyna robi zadowalający progres w szkoleniu, co przekłada się na bardzo dobrą jakościowo grę.

Ponadto grupy nie rozgrywkowe nie marnują czasu rozgrywając cyklicznie sparingi, mecze kontrolne i turniej, przygotowując się do rozgrywek ligowych.
Dziękujemy za wsparcie naszym partnerom i sponsorom: Gmina Brzozów, Polikat, MOSiR Brzozów, Axelo, Cytrusek, Dobry Chleb, Gran-Pik Liwocz, Eleo Budmax, GB-Foto.Pl

MŁODZIK W LIDZE

Od tej grupy wymagamy zawsze najwięcej, choć poziom piłkarski prezentujemy dobry to czasami nie wystarczy to na każdego przeciwnika. Cieszy fakt, że mimo odejścia kilku zawodników nowi dostają szansę w pełni ją wykorzystując. Dla nas trzy ważne mecze, które ustalą z jakiej pozycji zaczniemy wiosnę w której musimy wziąć rewanż za porażki.

NASZA NAJMŁODSZA GRUPA RYWALIZUJĄCA W LIDZE SPISUJE SIĘ BARDZO DOBRZE

Nasza najmłodsza grupa rywalizująca w lidze spisuje się bardzo dobrze, cieszy fakt, że chłopcy robią postęp z treningu na trening. Dwie następne kolejki ligowe rozgrywamy w Jaśle i Sędziszowie Młp.

ORLIK STARSZY W ROZGRYWKACH

Za nami już cztery kolejki ligowe, gdzie nasza drużyna spisuje się dobrze, pozostało nam jeszcze dwie w których postaramy się utrzymać lidera premiującego grę w najlepszej szóstce na Podkarpaciu w rundzie wiosennej.

LETNIA PÓŁKOLONIA 2019

W dniach od 1 do 5 lipca 2019 r. Stowarzyszenie Sportowe Orzełki Brzozów zorganizowało i przeprowadziło półkolonie piłkarska dla dzieci. Jest to cykliczna inicjatywa naszego klubu. Zajęcia odbywały się od godziny 8:30 do 15:30 na stadionie MOSiR Brzozów, gdzie dzieci pod okiem trenerów mogły realizować swoje pasje i umiejętności piłkarskie.

Program obejmował treningi rozwijające technikę, motorykę, taktykę oraz kreatywność piłkarzy. Uzupełnieniem były testy sprawności, treningi bramkarskie, zabawy, gry rekreacyjne oraz wycieczki piesze do Starej Wsi „Ogrody Biblijne” i do Dukli na Górę Cergową. Będąc w Dukli rozegraliśmy sparing z miejscowa drużyna MOSiR Dukla. Dzieci miały zapewnione dwa posiłki, owoce i wodę. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkę obozową.

TURNIEJ SKRZATÓW Z ROCZNIKA 2012 I MŁODSI 02.06.2019

Kolejna rywalizacja z serii gier Orzełki Brzozów CUP’19 przyniosła wiele radości z gry i zdobytych bramek na boisku. Rozgrywki z projektu Lokalnej Grupy Działania „Upowszechnianie Zdrowej Rywalizacji Sportowej”.

W festiwalu piłkarskim wzięły udział:
Wilczki Lesko
Akademia Piłkarska Sanok
Przełomek Besko
Orzełki Brzozów I
Orzełki Brzozów II
Orzełki Brzozów III

Turniej odbył się na stadionie MOSiR w Brzozowie. Mecze bez klasyfikacji na miejsca, za to przyniosły mnóstwo pozytywnych emocji dla licznie zgromadzonych kibiców. Dziękujemy naszym sponsorom Bogumiłowi Jantoszowi właścicielowi sklepów „CYTRUS” oraz firmie GRAN- PIK Liwocz Sp. z o.o. za przygotowanie owoców i słodkości.

ORZEŁKI BRZOZÓW CUP’19 – TURNIEJ ŻAKA STARSZEGO

ORZEŁKI BRZOZÓW CUP’19 – TURNIEJ ŻAKA STARSZEGO w ramach projektu „Upowszechnianie Zdrowej Rywalizacji”. Dwie rundy spotkań, siedem drużyn, 42 rozegrane mecze i aż 102 zdobyte gole to efekt turnieju zorganizowanego przez Stowarzyszenie Sportowe Orzełki Brzozów. Pierwsza runda spotkań rozegrana została na stadionie MOSIR w Brzozowie. Lekki deszcz nie zraził młodych piłkarzy, którzy prezentowali swoje umiejętności piłkarskie. Najlepiej w tej pogodzie prezentowali się zawodnicy Vivio I z Bliznego. Tydzień później drugą rundę rozegraliśmy na stadionie w Przysietnicy. Na trzech boiskach. Po rozegraniu wszystkich spotkań okazało się, że zwycięzcą turnieju została drużyna Kolejarza Zagórz zdobywając 30 pkt., drugie miejsce Vivio Blizne 27 pkt., trzecie miejsce Orzełek Bażanówka 25 pkt. Wszystkie drużyny dostały medale i dyplomy, trzy najlepsze drużyny otrzymały bidony, a zwycięska drużyna puchar. Nasza drużyna zajęła piąte miejsce. Skład drużyny: Filip Jarosz, Filip Szałajko, Wojnicki Wiktor, Futyma Dawid, Mazur Oskar, Urmański Antek, Kwiatkowski Szymon, Florczak Szymon, Dydek Szymon, Chalecki Mikołaj, Alex Evoiu, Dawid Drożdżal, Sławęcki Krystian.

Klasyfikacja końcowa:
1. Kolejarz Zagórz
2.Vivio Blizne
3.Orzełek Bażanówka
4.Vivio Grabownica
5.Orzełki Brzozów
6.Izdebki
7.Iskierka Przysietnica

I KOLEJKA ORLIKA MŁODSZEGO W PODKARPACKIEJ LIDZE TURNIEJOWEJ – MIELEC

W pierwszej kolejce nasza drużyna gra falowo. Pierwszy mecz zupełnie nieudany, brak koncentracji od pierwszej minuty spowodował utratę dwóch bramek, dopiero wtedy zaczynamy atakować i oddajemy kilka strzałów z dystansu lecz to było za mało na pokonanie rywal. Drugi mecz to zupełna przewaga nad rywalem i wygrana. Trzeci i czwarty mecz to równorzędna walka, lecz w przegranych meczach. Ostatni mecz to to nasza przewaga, lecz udokumentowana dopiero przed końcowym gwizdkiem.

Wyjazd można uznać za udany choć niesmak pozostaje, bo od tej drużyny można wymagać dużo więcej. Nasze wyniki:
Orzełki- APNN Mielec 0:3
Orzełki – Sokół Nisko 3:2 (Krowiak x2, Kostka)
Orzełki – SMS Rzeszów 3:0
Orzełki – UKS 6 Jasło 0:2
Orzełki – Siarka Tarnobrzeg 1:0 (Niecko)

DWUDNIOWA PRZYGODA ORLIKÓW MŁODSZYCH W SZALOWEJ

Grupa Orzełków Orlik Młodszy w dniach 30/31.03.2019r. uczestniczyła w dwudniowym turnieju Respect Cup w Szalowej pod balonem. Był to pierwszy taki turniej dla tej grupy, który służył nie tylko aspektom sportowym, ale też i integracyjnym. Na pewno wspólnie spędzony czas zaprocentuje w przyszłości w poczynaniach na boisku. W pierwszym dniu odnosimy cztery zwycięstwa i dwie porażki co w końcowym rezultacie daje nam 3 miejsce w 7 drużynowej grupie, a co z kolei grę w drugim dniu w grupie Gold o miejsca 8-14. Wyniki:
Orzełki – Mineralni Krynica 0:2
Orzełki – AP Wielogłowy 4:3 (Krowiakx2, Pietryka, Cyparski)
Orzełki – AP Respect czerwona4:0 (Krowiak x 3, Celejowski)
Orzełki – Mosir Dukla 3:1 (Kostka, Cyparski, Krowiak)
Orzełki – Champions Ciężkowice 5:0 (Paczkowski x2, Kostka, Celejowski, Cyparski)
Orzełki – Sokoliki Stary Sącz 0:5

Po zasłużonym wieczornym wypoczynku i grach integracyjnych przyszła spokojna noc w pensjonacie „Pałacyk pod różą”. Poranek to znów wspólnie spędzony czas na zabawach, uczestnictwo we Mszy Świętej. Po obiedzie udajemy się na drugą finałową część turnieju wiedząc, że w tej grupie nie będzie przypadku i słabych zespołów, a o każde zwycięstwo trzeba będzie mocno walczyć. Wyniki:
Orzełki – Glinik Gorlice 0:2
Orzełki – AP Respect Biał 1:2 (Celejowski)
Orzełki – Mosir Dukla 0:2
Orzełki – Poprad Muszyna 5:1 (Owsiany x2, Celejowski, Niecko, Cyparski)
Orzełki – Orzeł Piaski Wielkie 2:2 (Paczkowski)
Orzełki – Kolejarz Stróże 1:0 (Celejowski)

W końcowym rozrachunku zajmujemy 4 miejsce w Grupie Gold i 12 miejsce wśród 28 zespołów uczestniczących w turnieju. Drużyna udowodniła swoją wartość, nie tylko na boisku tworząc super kolektyw, który daleko zajdzie. Wyróżnienie w drużynie otrzymał Oliwier Cyparski jako najbardziej wartościowy zawodnik drużyny.

RESPECT CUP W SZALOWEJ

W meczu otwarcia eksperymentujemy nowy skład. Mieszanka wybuchowa okazała się porażką 0:4. Przełykamy gorycz porażki i w drugim spotkaniu po lekkiej przebudowie zespołu pokazujemy fenomenalny football. Wygrany mecz niestety remisujemy 1:1 w ostatnich sekundach. Trzecie rozgrywki to utrzymanie pięknego stylu gry. Kolejny raz przy prowadzeniu 1:0 tracimy bramkę, ostatecznie remisując. Przedostanie spotkanie w grupie przegrywamy 0:3 z gospodarzem.  W ostatnim meczu gramy ofensywnie i w wysokim presingu. To pozwoliło nam wygrać 4:0.
1. Orzełki Brzozów – Glinik Gorlice 0:4
2. Orzełki Brzozów – UKS 6 Jasło 1:1
3. Orzełki Brzozów – Dunajec Nowy Sącz 1:1
4. Orzełki Brzozów – Akademia Respect 0:3
5. Orzełki Brzozów – UKS Dys II 4:0

Drugi dzień turnieju
1. Orzełki Brzozów – Nowa Jastrząbka 1:0
2. Orzełki Brzozów – ULKS Korzenna 0:2
3. Orzełki Brzozów – Sandecja Nowy Sącz II 4:3
4. Orzełki Brzozów – UKS Dys II 1:0
5. Orzełki Brzozów – AP Jasło 1:0

Drugi dzień zmagań to kontynuacja dobrej gry naszych podopiecznych. Tym razem Orzełki Brzozów wygrywają zasłużenie cztery mecze i jeden przegrywają po pięknej walce. Ostatecznie w swojej grupie zajmujemy dobre II miejsce. Nagrodę dla najlepszego zawodnika meczu otrzymał Damian Miszczyszyn. Ten turniej wzbogacił nas o kolejne bardzo cenne doświadczenie i naukę w grze. Szkoda wyników z pierwszego dnia które postawiłyby nas w lepszej sytuacji, ale drugiego udowadniamy, że nasza jakość gry jest na dobrym i stabilnym poziomie.

Kadra: G. Myćka, D. Miszczyszyn, I. Barbara, Sz. Dąbrowiecki, M. Mazur, K. Kaczkowski, K. Lorenc, A. Wilusz, N. Kręgielewski, K. Szpak, A. Winiarski, M. Karamus.

Dziękujemy gospodarzowi za dobrze zorganizowany turniej na bardzo dobrym poziomie rozgrywkowym. Trener Jakub Brajewski

IV MIEJSCE ORLIKA MŁODSZEGO W NOWYM ŻMIGRODZIE

16 marca grupa Orlik Młodszy wziął udział w turnieju organizowanym przez UKS Tempo Nienaszów. Wystąpiliśmy w składzie optymalnym co napawało dużym optymizmem na dobrą i skuteczną grę. Drużyna nie zawiodła prezentując się bardzo dobrze, motorycznie przewyższamy rywali, lecz skuteczność i brak dokładności powoduje, że nie potrafimy udokumentować swojej wyższości. W grupie zajmujemy 1 miejsce z jedną porażką i dwiema zwycięstwami, w fazie pucharowej w pierwszym meczu pokonujemy Słowaków, a w drugim meczu decydującym o grze w finale przegrywamy 0:1 tracąc bramkę tuż przed syreną końcową. Tego meczu najbardziej żal, bo mieliśmy doskonałe sytuacje do strzelenia bramki. W meczu o 3 miejsce zeszło z nas powietrze i nie mogliśmy się podnieść mentalnie, mimo prowadzenia 1:0 przegrywamy 1:3. Podsumowując trzeba być zadowolonym z postawy całej drużyny, lecz ciągła praca nad szczegółami pozwoli nam na odnoszenie lepszych wyników. Skład drużyny (Bodzioch Radosław, Krowiak Filip, Celejowski Grzegorz, Owsiany Kamil, Szpak Patryk, Sowiński Bartosz, Supel Łukasz, Szałajko Maja, Niecko Kacper, Kostka Krzysztof)

Orzełki – AP Goal Nowy Sącz 3:1 (Krowiak x2, Sowiński)
Orzełki – Bardomed Krosno 2010 0:2
Orzełki – KS Pilzno 3:1 (Krowiak x 2, Celejowski)
Orzełki – MSK Tesla Stropkow 4:1 (Owsiany x 2, Kostka, Krowiak)
Orzełki – UKS Tempo Nienaszów 0:1
Orzełki – Bardomed Krosno 1:3 (Owsiany)

Końcowa kolejność:
1. AP Goal II Nowy Sącz
2. UKS Tempo Nienaszów
3. Bardomed Krosno
4. Orzełki Brzozów
5. KS Pilzno
6. Bardomed Krosno 2010
7. AP Goal I Nowy Sącz
8. MKS Tesla Stropkow

SPARINGI GRUPY MŁODZIK I ORLIK STARSZY Z EKOBALL SANOK

Na obiekcie „WIKI” w Sanoku grupa młodzik rozegrała kolejny sparing z bardzo dobrym przeciwnikiem Ekoball Sanok. Graliśmy 3×30 minut. W drużynie pojawili się nowi zawodnicy. Drużyna z Sanoka dzisiaj pokazała wyższą klasę gry. Nasza jakość bez większości zawodników z podstawowego składu niestety była słaba. Mieliśmy swoje szanse, które nie wykorzystaliśmy. 5 bramek strzelonych. Grupa Orlik zadebiutowała w pierwszym swoim sparingu w systemie 8+1, graliśmy na trawie na stadionie w Bykowcach w wymiarze 2 x 30 minut.  Sprawiło nam to trochę problemu, lecz trudno wyciągać wnioski po pierwszej takiej lekcji. Indywidualnie prezentujemy się dobrze, a nad taktyką będziemy pracować.

Praca, nauka i mobilizacja przed rundą wiosenną.

KACPER PRZED SWOJĄ SZANSĄ

Publikujemy treść listu od naszego partnera:

„W imieniu klubów partnerskich. Zagłębie Lubin SA i Beniaminek PROFBUD Krosno, miło nam poinformować, że zawodnik Kacper Kaczkowski z Orzełków Brzozów w nagrodę za wysoki poziom sportowy zaprezentowany podczas „Dnia Talentu” organizowanego przez nasze kluby, zostanie zaproszony na testy sportowe do klubu Zagłębie Lubin SA.”

Kacper trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Stowarzyszenie Sportowe Orzełki Brzozów

SZKOLENIE W BRZOZOWIE Z UDZIAŁEM NASZYCH ZAWODNIKÓW 07.03.2019

Plan szkolenia, w którym wezmą nasi zawodnicy.

15.00 – wykład dla trenerów.
16.00 – trening pokazowy dla rocznika 2008 i 2009 (zbiórka zawodników/zawodniczek – godz.15.30)

Kadra: Szpak Patryk, Krowiak Filip, Celejowski Grzegorz, Owsiany Kamil, Cyparski Oliwier, Bodzioch Radosław, Piegdoń Jan, Barbara Igor, Karamus Miłosz, Myćka Gabriel, Celejowski Miłosz, Dąbrowiecki Szymon. (stroje niebieskie kompletne)

17.30 – gra selekcyjna dla rocznika 2006 i 2007(zbiórka zawodników/zawodniczek – godz.17.00)

Kadra: Kamil Lorenc, Damian Miszczyszyn, Maxymilian Byczek, Miłosz Mazur, Adrian Wilusz, Jakub Pilawski, Kacper Kaczkowski, Sergiusz Mazur, Oliwia Dyka, Patryk Cyparski.

PODSUMOWANIE WEEKENDU

Drużyna Orlika grupa niebieska w sobotę wzięła udział w festiwalu piłkarskim w Kielnarowej pt:”Halowe granie nie czekanie”, organizatorem była Szkółka Piłkarska Grunwald Budziwój. W festiwalu nie prowadzono rankingu, cel głównie szkoleniowy i sprawdzenie zawodników na tle rywali. Nasz zespół został podzielony tak aby każdy w równym wymiarze czasu mógł spędzić na boisku. Drużyna Orlika grupa zielona w sobotę, a Drużyna Żaka Starszego w niedzielę zakończyła udział w lidze szkoleniowej w Zagórzu, przez cztery kolejki nasi zawodnicy mieli okazję na rywalizację, szlifowanie formy i sprawdzenie swoich umiejętności na tle rywali. Kolejna edycja takiej ligi na trawie na wiosnę.

Nasze wyniki na festiwalu w Kielnarowej
Orzełki – Sokół Sokołów Młp. 2:2 (Celejowski, Owsiany)
Orzełki – Aramix Niebylec 0:1
Orzełki – Izolator Boguchwała 1:0 (Sowiński)
Orzełki – Stal Łańcut 3:3 (Krowiak x3)
Orzełki – Resovia Rzeszów 4:1 (Owsianyx2, Krowiak, Supel)
Orzełki – FA Rzeszów 1:2 (Preisner)
Orzełki – Grunwald Budziwój 0:2

II MIEJSCE ORLIKA STARSZEGO W DUKLI

13.02.2019r. kadra rocznika 2008 rozegrała turniej organizowany przez Szkółkę Piłkarska MOSiR Dukla. Nasza drużyna dobrze zaczyna turniej trzema zwycięstwami, kolejne dwa mecze remisujemy i przegrywamy ze zwycięzcą turnieju. Ostatni mecz to znów remis z gospodarzem turnieju. Podsumowując: gra ofensywna bardzo dobra, lecz w defensywie pojawiło się za dużo błędów co przełożyło się na nerwową grę w decydujących meczach. Drużyna bardzo perspektywiczna wymagająca ciągłej pracy, analizujemy grę i pracujemy dalej. Wyróżnienie otrzymał nasz bramkarz Myćka Gabriel, który został nominowany do najlepszej piątki turnieju. Wyróżnienie w zespole otrzymał Miłosz Karamus i Miłosz Celejowski.

KADRA ORLIKA STARSZEGO ZAJMUJE III MIEJSCE W MEDYCE

2 lutego kadra rocznika 2009 wzięła udział w turnieju organizowanym przez UKS Orlik Przemyśl, turniej został rozegrany w Medyce. Nasz zespół spisał się dobrze, prezentuąc równą formę. Wyróżnienie w naszej drużynie otrzymał Krzysztof Kostka. Kadra drużyny: Bodzioch Radosław, Niecko Kacper, Owsiany Kamil, Cyparski Oliwier, Paczkowski Karol, Kostka Krzysztof, Szałąjko Maja, Szpak Patryk, Pietryka Szymon, Supel Łukasz, Sowiński Bartosz.

Nasze wyniki:
Orzełki Brzozów – Orlik Przemyśl 0:1
Orzełki Brzozów – SMS Mościska 1:1 (Owsiany Kamil)
Orzełki Brzozów – Stal Rzeszów 1:0 (Cyparski Oliwier)
Orzełki Brzozów – Leżajsk 2:1 (Pietryka Szymon, Owsiany Kamil)
Orzełki Brzozów – SP 16 Przemyśl 0:2

MINISTERSTWO SPORTU ROZSTRZYGNĘŁO KONKURS NA ZAJĘCIA SPORTOWE DLA UCZNIÓW Z ELEMENTAMI GIMNASTYKI KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNEJ

Ministerstwo Sportu rozstrzygnęło konkurs na zajęcia sportowe dla uczniów z elementami gimnastyki korekcyjno -kompensacyjnej. Nasze Stowarzyszenie otrzymało 10000 zł na realizację tego zadania w roku 2019. Zajęciami zostaną objęte dzieci z najmłodszych grup szkoleniowych. Nie jest to jedyny konkurs, do którego przystąpiliśmy już niebawem zostanie rozstrzygnięty konkurs na organizację turniejów sportowych. Czekamy z niecierpliwością na wyniki.

PODSUMOWANIE SPARINGU

Sparing grupy młodzika Orzełków Brzozów z Kolejarzem Zagórz. Na sobotnie spotkanie z Kolejarzem grupa młodzika wybiera się w mocno obsadzonej kadrze. Graliśmy 2×30 minut na sztucznym boisku PROFBUD Arenie w Krośnie. Drużyna została podzielona na dwie grupy. Każda z grup miała okazje do gry 2 x 15 minut. W drużynie pojawili się nowi zawodnicy, którzy pokazali swoje umiejętności z dobrej strony. Spotkanie przebiegało na wysokim tempie, z ciekawymi pomysłami budowania akcji i finalizacja. Bramki wpadały nie tylko z kontrataków czy z otwarcia gry poprzez kreatywna budowę, ale i również z stałych fragmentów. Cenny przyniósł kolejny materiał do oceny przed rundą wiosenną. Kadra: Skład A: A. Frydrych, J. Pilawski, P. Cyparski, O. Dyka, K. Kaczkowski, A. Wilusz, M. Byczek, M. Mazur, S. Mazur Skład B: N. Kręgielewski, D. Miszczyszyn, Ł. Sobaś, K. Wróbel, K. Lorenc, K. Kaczkowski, S. Frydrych, K. Sobota, E. Nowak. Trener Kuba.

TURNIEJ W KROŚCIENKU WYŻNYM

19 stycznia nasze dwie drużyny udały się na mini turniej do Krościenka, gdzie oprócz gospodarzy wystąpiła drużyna z Korczyny.  Turniej miał charakter szkoleniowy, szkółki wystawiły po dwie drużyny jedną z rocznika 2009 i 2010. Grano systemem każdy z każdym. Ostatecznie zajmujemy IV i V miejsce w turnieju. Nasze wyniki:
Orzełki 2009 – Korczyna I 1:6
Orzełki 2009 – Orzełki 2010 2:1
Orzełki 2009 – Krościenko II 1:1
Orzełki 2009 – Krościenko I 0:6
Orzełki 2009 – Korczyna II 3:1
Orzełki 2010 – Krościenko I 0:4
Orzełki 2010 – Korczyna I 0:4
Orzełki 2010 – Krościenko II 0:0
Orzełki 2010 – Korczyna II 1:4

V MIEJSCE ORLIKA MŁODSZEGO NA PROFBUD ARENA CUP

29 grudnia nasza drużyna rywalizowała w Krośnie na turnieju Profbud Arena Cup. Zajmujemy V miejsce spośród 10 zespołów, rozegraliśmy 5 spotkań z czego 3 dobre, a dwa słabe co miało wpływ na zajęte miejsce. Wyróżnienie spośród naszego zespołu otrzymał Kamil Owsiany.

Contact Us