2020 Wydarzenia + Zdjęcia

BRZOZOWSKIE BIEGI RODZINNE 2020

W dniu 20 czerwca 2020r na stadionie lekkoatletycznym MOSiR Brzozów odbyły się V Brzozowskie Biegi Rodzinne, których organizatorem było Stowarzyszenie Orzełki Brzozów i MOSiR Brzozów. Mimo deszczowej pogody na obiektach pojawiło się ponad 100 uczestników nie tylko z naszego powiatu, lecz również z innych miejscowości oddalonych nawet o kilkadziesiąt kilometrów. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w pięciu konkurencjach. Na wstępie przy strugach deszczu wytarowali najmłodsi uczestnicy do lat 5. Dla większości dzieci była to pierwsza przygoda z bieganiem, a dodatkowo pokonywanie wielu kałuż przysporzyła dzieciom wielką radość i niezapomniane przeżycie. Na mecie czekał na nich medali i słodycze. Nowością w Biegach Rodzinnych były biegi indywidualne. W kategorii 200 metrów rywalizowały dzieci urodzone od 2011 do 2015 roku i 300 metrów od 2007 do 2009 roku z podziałem na kategorie dziewcząt i chłopców. Kolejno przeprowadzono konkurencje rodzinne „Sprinterski bieg rodzinny” na dystansie 200+100metrów (rodzic- dziecko) oraz „Średni bieg rodzinny” 400+400metrów. Na koniec przeprowadzono konkurencję dla dorosłych „Mila Brzozowska”.

Każdy z uczestników otrzymał medal i certyfikat udziału, a zdobywcy trzech pierwszych miejsc nagrody rzeczowe.

Dziękujemy uczestnikom za obecność i zaufanie, wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i pomoc przy przeprowadzeniu imprezy oraz partnerom i sponsorom za wsparcie inicjatywy: Firmie Polikat i Gran Pik Liwocz.

ORZEŁKI BRZOZÓW CUP’20

✅ Gra każdy z każdym 

✅ Bez presji na miejsca 

✅ Bardzo duże zaangażowanie dzieci w grze 

✅ 4+1 

✅ Wyrównany poziom

✅ Kolejne ważne doświadczenie dla każdego dziecka 

✅ Nagrody: karty, dyplomy, piłki ERREA  

Uczestnicy: Orzełki Brzozów (zieloni), Orzełki Brzozów (niebiescy), SPARTA Izdebki, BENIAMINEK SOCCER SCHOLL, Remix Niebieszczany, Iskra KIDS Przysietnica, GKS Zamczysko Odrzykoń.

Najsympatyczniejszym zawodnikiem został Stasiu z GKS Zamczysko Odrzykoń, który otrzymał piłkę nożną marki ERREA 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za duże zaangażowanie w grze i chęci zwycięstwa w każdym meczu. 

Dziękujemy zgromadzonym za pozytywny doping. Dziękujemy burmistrzowi Brzozowa za udostępnienie hali, sponsorom właścicielowi sklepów CYTRUSEK Bogumilowi Jantoszowi oraz rodzicom za przygotowanie poczęstunku. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom, karty z zawodnikami, a każda drużyna piłkę ERREA. 

Mamy nadzieję że nasza idea  „gra bez presji na wynik” dla dzieci przyniesie w przyszłości wymierne rezultaty.

ORZEŁKI BRZOZÓW U-9 I U-10 NA FESTIWALU „HALOWE GRANIE NIE CZEKANIE” ROCZNIKA 2010

Festiwal został zorganizowany na hali sportowej w Kielnarowej przez Grunwald Budziwój. 

Gra bez klasyfikacji na miejsca, 12 minut mecz 4+1, Dużo rotacji na określonych pozycjach, Zaangażowanie dzieci w chęć wygrania.

Drużyny: UKS SMS Stal Mielec, Grunwald Budziwój, Grunwald Budziwój II, MKS Arłamów Ustrzyki Dolne, Soccer Ropczyce, Orzełki Brzozów U-9 i U-10, Start Brzóza Stadnicka .

Kadra U-9: Antek, Franek, Kuba, Igor, Kuba, Mateusz, Michał, Kuba 

Kadra u -10: Krystian Slawęcki, Dawid Drożdżal, Dawid Pitulaj, Filip Szałajko, Alex Evoiu, Wiktor Wojnicki, Szymon Kwiatkowski, Mikołaj Chalecki, Piotr Mendoń, Szymon Rakoczy, Futyma Dawid

XXX TURNIEJ HALOWY O PUCHAR PREZESA OZPN W KROŚNIE

W turnieju powiatów z okręgu OZPN Krosno wzięło udział 8 zespołów, 7 powiatów: Krośnieński, Grodzki Krosno, Brzozowski, Leski, Jasielski, Sanocki, Bieszczadzki oraz goście ze Słowacji OFZ Presov. W naszej reprezentacji wystąpili w głównej mierze zawodnicy Orzełków oraz jeden zawodnik VIVIO Blizne Szymon Kostka. W pierwszym meczu grupowym mierzymy się z Powiatem Sanockim, gdzie mecz jest bardzo wyrównany i prowadzony w bardzo dobrym tempie, niestety jeden błąd w obronie spowodował, że tracimy bramkę decydującą o końcowym wyniku, drugi mecz z Powiatem Bieszczadzkim to zdecydowane zwycięstwo 2:0. W ostatnim meczu grupowym mierzymy się z Powiatem Krośnieńskim, stawka meczu duża, bo decydująca o awansie do fazy finałowej. Nasz zespół zmobilizowany starał się bardzo mocno prezentując bardzo dobry futbol, niestety brak skuteczności i trochę szczęścia spowodowały, że mecz kończy się remisem i musimy zadowolić się meczem o V miejsce. Trafiamy na drużynę ze Słowacji, która w 5 minucie strzela nam jedną bramkę za to my w odpowiedzi prze kolejne 10 minut bombardujemy bramkę Słowaków, 4 słupki i niemożliwe obrony bramkarza zatrzymują nasze akcje. Przegrywamy, lecz z podniesiona głową kończymy turniej, bo każdy dał z siebie 200%.

FESTIWAL W SANOKU DLA DZIECI Z ROCZNIKA 2013

W dniu 9.02.2020 nasza najmłodsza grupa Skrzat wzięła udział w Festiwalu piłkarskim organizowanym przez Akademię Piłkarską Sanok. W turnieju wystąpiliśmy podzieleni na 2 zespoły, gdzie mecze rozgrywaliśmy w systemie każdy z każdym. Nie było miejsc na podium, dlatego każdy był zwycięzca, a dzieciaki przeżyły super przygodę. Dziękujemy za zaproszenie gospodarzom turnieju.

II, IV MIEJSCE NA FESTIWALU AP WIKI SANOK U-8

W festiwalu w Sanoku wzięły udział zespoły:
Orzełki Brzozów zieloni
Orzełki Brzozów niebiescy
AP WIKI Sanok I
AP WIKI Sanok II
VIVIO Krosno
Szarotka Nowosielce

XIII MIEJSCE NA PROFBUD ARENA CUP’20 U-9

Gra w grupie A
Orzełki Brzozów – APPN Mielec 4-1
Orzełki Brzozów – MOSiR Dukla 5-5
Orzełki Brzozów – Chemik Pustków 1-4
Orzełki Brzozów – Mineralni Krynica Zdrój 3-4
Orzełki Brzozów – Beniaminek PROFBUD Krosno 3-4
Gra w grupie brązowej
Orzełki Brzozów – Beniaminek Soccer Schools Rzeszów 3-1
Orzełki Brzozów – Orzełek Przeworsk 3-1

IV MIEJSCE NA MOSIR DUKLA CUTLINE CUP U-9

Niedziela 02.02.2020r. 9:00 Hala MOSiR w Dukli
Drużyny:
Mosir Dukla I
Mosir Dukla II
Tempo Nienaszów
Orzełki Brzozów
Beniaminek Krosno
AP WIKI Sanok
EKOBALL Sanok
Krościenko Wyżne
4 mecze wygrane, 3 mecze przegrane, WYGRYWAMY W LOSOWANIU BON O WARTOŚCI 1000 ZŁ
Ufundowany przez firmę CUTLINE WEAR FACTORY
Skład: Antek B., Artur B., Bartek D., Kuba P., Igor K., Michał Z., Franek W., Mateusz K., Jakub K.
Trener Jakub Brajewski

FINAŁ TURNIEJU O PUCHAR PREZESA PZPN ZBIGNIEWA BOŃKA

27 stycznia to super przygoda dla kadry rocznika 2009 w Arłamowie w finale podkarpackim turnieju PZPN o puchar prezesa Zbigniewa Bońka w kat. U-11. Osiem najlepszych drużyn z całego województwa po wcześniejszych eliminacjach przyjechało do Arłamowa aby walczyć o awans do finału krajowego. Na rozpoczęcie turnieju odbyło się losowanie w wyniku, którego nasza drużyna trafiła do grupy B.
Grupa A
Karpaty Krosno, SMS Rzeszów, Stal Mielec, Stal Rzeszów
Grupa B
Beniaminek Krosno, APPN Mielec, Orzełki Brzozów, Orlik Przemyśl

Nasza drużyna w fazie grupowej dała z siebie wszystko nie odbiegając poziomem od pozostałych drużyn. Zajmujemy 3 miejsce w grupie i kończymy na tym turniej.

Orzelki- APPN Mielec 1:2
Orzełki – Orlik Przemyśl 2:1
Orzełki – Beniaminek Krosno 0:2

Po meczach grupowych do najlepszej czwórki awansowały Stal Rzeszów oraz Karpaty Krosno, a także Beniaminek Krosno i APPN Mielec.

Klasyfikacja turnieju:

1. APPN Mielec – awans
2. Beniaminek Krosno
3. Karpaty Krosno
4. Stal Rzeszów
5/6 Orzełki Brzozów
5/6UKS SMS Rzeszów
7/8UKS Orlik Przemyśl
7/8Stal Mielec

Kadra Orzełków:
Bodzioch Radosław, Szpak Patryk, Krowiak Filip, Kostka Krzysztof, Cyparski Oliwier, Celejowski Grzegorz, Sowiński Bartosz Owsiany Kamil, Szuba Mikołaj, Supeł Łukasz. Kier. drużyny Celejowski Krzysztof
trener Paweł Szałajko.

ZMAGANIA NASZYCH DRUŻYN W DUKLI

W sobotę 11.01.2020r. rocznik 2008 zajmuje VI miejsce, wyróżnienie w naszej drużynie otrzymał bramkarz Gabriel Myćka W niedzielę 12.01.2020r. rocznik 2009 zajął II miejsce. Z rozegranych 7 meczy wygrywamy pięć, jeden remisujemy i jeden przegrywamy. Ponadto organizator przyznał nam nagrodę specjalną w kategorii „Najsympatyczniejsza drużyna” voucher o wartości 1000 zł na wykorzystanie w sklepie Cutline.

KLASYFIKACJA końcowa 2009
1. MOSIR Dukla I
2. Stowarzyszenie Orzełki Brzozów
3. UKS TEMPO Nienaszów
4. Kolejarz Zagórz
5. Beniaminek Soccer School
6. Akademia Piłkarska Aktiv Pro
7. MOSIR Dukla II
8. Szarotka Nowosielce

Klasyfikacja turnieju 2008

1. Zamczysko Odrzykoń
2. Beniaminek Soccer Schools Krosno
3. Ekoball Sanok
4. LPFA Strzyżów
5. Krościenko Wyżne
6. Orzełki Brzozów
7. MOSiR Dukla I
8. MOSiR Dukla II

ZIMOWA LIGA U-9

Dobiegła ostatnia czwarta runda zimowej ligi U-9 organizowanej przez Orzełki Brzozów. Celem była gra charytatywna dla akcji OCAL WŁOS- DAJ JEJ SIŁĘ DO WALKI Z RAKIEM
Drużyny: Orzełki Brzozów (żak starszy), Orzełki Brzozów (żak młodszy), MOSiR Dukla, Iskra KIDS Przysietnica, Przełomek Besko, LKS Izdebki, Barcelonka Pakoszówka
Graliśmy w systemie „każdy z każdym” po 15 minut spotkanie. Dzieci otrzymały pamiątkowe medale za uczestnictwo oraz słodki upominek.

Dziękujemy naszym sponsorom właścicielowi sklepów ” CYTRUSEK” Bogumilowi Jantoszowi oraz firmie GRAN-PIK sp. z o.o. za pomoc w rozgrywkach i ufundowanie owoców oraz słodyczy.

Duże podziękowania dla rodziców w pomocy przebiegu rozgrywek jak i własnych wypieków.

Dziękujemy trenerom drużyn jak i każdemu z uczestników za grę.

Contact Us