TURNIEJ ORGANIZOWANY W RAMACH OBCHODÓW 10-LECIA NASZEGO KLUBU

11 czerwca byliśmy organizatorami turnieju dla zawodników U-9 rocznik 2014 i młodsi. Był to już drugi turniej organizowany w ramach obchodów 10-lecia naszego klubu.

Ważna częścią imprezy było oficjalne podziękowanie dla naszych Sponsorów i Partnerów, którzy przez cały okres działalności ciągle nas wspierają. Z naszych rąk na ręce Burmistrza Pana Szymona Stalińskiego, dyrektora MOSiR Brzozów Pana Bogdana Dytko, Pana Radosława Ostrowskiego kancelaria Axelo, złożono pamiątkowe grawertony. Zaszczycił nas również swoją obecnością pierwszy prezes klubu Pan Jacek Knap. Pamiętamy również o naszym strategicznym sponsorze firmie Polikat, który przez 10 lat nas nie opuścił i zawsze nas wspiera. Z rąk zaproszonych gości otrzymaliśmy listy gratulacyjne, sprzęt sportowy i upominki.

Za co serdecznie dziękujemy.

Podsumowując rywalizację sportową tego dnia chłopcy rywalizowali z drużynami z Podkarpacia. Dwie nasze drużyny Żaka starszego i jedna Żaka młodszego, mogły sprawdzić swoje umiejętności na tle swoich rówieśników. Do Brzozowa zjechały ekipy z AP Bieszczady Ustrzyki Dolne 2015, AP Bieszczady Ustrzyki Dolne 2014, Orlika Przemyśl, Orlęta Lesko, AP Juwentus Rzeszów, AP Krosno, Koniczynka Krosno i AP Kolejarz Zagórz. Po rozgrywkach eliminacyjnych drużyny Orzełków rocznika 2015 i 2014 trafiły do grupy złotej, gdzie z drużyną AP Juventus z Rzeszowa i AP Bieszczady Ustrzyki Dolne 2015 walczyły o zwycięstwo w Turnieju. W rezultacie zwyciężyła drużyna z Rzeszowa, drugie miejsce Orzełki Żak starszy, a trzecie Orzełki Żak młodszy. Królem Strzelców został zawodnik z AP Bieszczady Mikołaj Mróz, a najlepszym bramkarzem Wiktor Gazdowicz z Orzełków Brzozów 2014.

Jak zawsze podziękowania należą się Rodzicom, którzy wsparli nasz turniej organizując słodycze, owoce i napoje dla młodych piłkarzy. Na koniec każdy uczestnik mógł zjeść kiełbasę z grilla. Dziękujemy za wielkie serce i zaangażowanie.

Contact Us