KROŚNIEŃSKA LIGA MŁODZIKA

W piątek orlik starszy rozegrał kolejny mecz w krośnieńskiej lidze młodzika. Tym razem graliśmy w Grabowce. Mimo porażki, chłopaki zaprezentowali się z bardzo dobrej strony na tle starszych kolegów. Od początku do końca meczu rozgrywając mądrze piłkę przez wszystkie formacje. Stwarzając sporo sytuacji, których nie potrafiliśmy wykorzystać.

Gratulacje dla chłopaków za bardzo dobra grę, wywiązanie się ze swoich zadań, bardzo ambitna walkę ze starszymi kolegami.

W sobotę część chłopaków z orlika starszego wspomaganych przez młodszych kolegów i koleżanki wzięli udział w krośnieńskiej lidze orlika. Turniej ligowy odbył się w Hłudnie, nasza drużyna zmierzyła się z kolegami z Grabownicy, Hłudna oraz Izdebek. Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo solidnie, strzelając sporo bramek. Nie uniknęliśmy również prostych błędów nad którymi musimy popracować na treningach.

Contact Us