INTENSYWNY WEEKEND ŻAKA STARSZEGO

W sobotę wzięliśmy udział w charytatywnym turnieju w Jaśle „Gramy dla Ksawerego”, gdzie swoją obecnością wspieraliśmy zawodnika UKS 6 Jasło w walce o zdrowie. Trzymamy kciuki za Ksawerego aby już niedługo mógł dołączyć do treningów swojej drużyny.

Turniej zaczynamy ospale przegraną z AP Sanok 2:3 ale z meczu na mecz się rozkręcamy i zaczynamy coraz lepiej grać. Następnie po dobrym meczu tylko remisujemy z AP Czarni Jasło. W trzecim meczu gładko pokonujemy Aktiv Pro Rymanów 7:3. Najlepszy mecz rozgrywamy ze Stalą Rzeszów gdzie narzuciliśmy swój styl gry i przez dłuższy czas prowadziliśmy 3:1 jednak w końcówce nie ustrzegliśmy się błędów i rywal doprowadził do remisu. Słabe wyniki grupowe nie pozwoliły nam na wejście do złotej grupy, trafiamy do srebrnej grupy gdzie wygrywamy wszystkie mecze i zajmujemy pierwsze miejsce w tej grupie.

Orzełki- MOSiR Dukla 4:2

Orzełki- Ekoball Sanok 7:0

Orzełki- UKS 6 Jasło I 4:1

Orzełki- UKS 6 Jasło II 10:0

W trakcie turnieju został przeprowadzony konkurs żonglerki gdzie nasz zawodnik Eryk Filak z trzydziestoma kapkami zajął drugie miejsce.

W niedzielę jedziemy do Łańcuta na III kolejkę podkarpackiej ligi Żaka Starszego. Rozgrywamy cztery mecze po 25 minut w dużej intensywności. Wytrzymujemy tempo i utrzymujemy jakość gry z czego trzeba być bardzo zadowolonym. Jedynie w ostatnim meczu było widać trudy dwudniowej gry gdzie mocno ulegliśmy Grunwaldowi.

Nasze wyniki:

Orzełki- Resovia Rzeszów I 7:8

Orzełki- Resovia Rzeszów II 7:6

Orzełki- Stal Łańcut 3:6

Orzełki- Grunwald Budziwój 3:12

Po dwudniowych zmaganiach na uwagę zasługuje dobra forma strzelecka naszych zawodników Jakub Dmitrzak 19 bramek, Ola Szałajko 10, Eryk Filak 7, Piotr Witkoś 6. Nad wieloma aspektami ciągle musimy pracować ale trzeba być dumnym z takiej ekipy, która godnie reprezentuje Brzozów na podkarpaciu.

Contact Us