ORZEŁKI 2015 NA WRS ARENA CUP

W sobotę drużyna Żaka Starszego wzięła udział w turnieju w Rzeszowie gdzie mieliśmy możliwość rywalizować z drużynami z województwa podkarpackiego jak i lubelskiego. Nasza drużyna była głodna rywalizacji i było to widać od pierwszego meczu, cała zespół mocno angażował się w grę w ataku jak i obronie. Nie brakowało zdecydowanej gry indywidualnej. Cieszy fakt, że wygrywamy bardzo dużo pojedynków 1×1.

Początek turnieju to pewnie wygrane cztery mecze:

Orzełki- Perfekt Przeworsk 4:0

Orzełki- Wisła Józefów 7:0

Orzełki- GAP Zaleszany 5:0

Orzełki- AP WRS Rzeszów 9:2

W piątym, ważnym meczu dopada nas zadyszka i przegrywamy z DKS Gaudium Zamość 0:6. Był to pojedynek bezpośredni, który zdecydował o pierwszym miejscu w grupie, a zarazem premiował grą w finale turnieju.

W kolejnym meczu z GAP Zaleszany wygrywamy 5:3 i zajmujemy drugie miejsce w grupie. W finale pocieszenia gramy z UKS Orlik Przemyśl i tutaj po dobrym meczu ulegamy 1:3. W tym meczu było widać duże zmęczenie naszych zawodników ale mimo wszystko stwarzaliśmy bardzo dużo sytuacji bramkowych ale niestety brakowało wykończenia.

Ostatecznie zajmujemy czwarte miejsce wśród 13 drużyn.

Pomiędzy grupowymi meczami rozgrywamy jeszcze dwa pojedynki sparingowe z UKS Orlik Przemyśl i Soccer Ropczyce.

Był to bardzo dobry turniej w naszym wykonaniu i cała drużyna pokazała charakter, a 180 minut gry (każdy mecz trwał 20 minut) pokazała, że jesteśmy gotowi i przygotowani do rywalizacji na wyższym poziomie.

Dziękujemy rodzicom za transport i mocny doping, a zawodnikom za pełne zaangażowanie 👏👏👏👏

Contact Us