ORZEŁKI WINTER CUP – TURNIEJ 3 i 4. 27.01.2024

Orzełki Winter Cup 2024 🏆

W sobotę 27 stycznia br. rozegrano turniej nr 3 i 4. Tym razem rywalizowały drużyny z roczników 2014 i 2015. W turnieju U-10 wzięło udział 7 ekip z podkarpacia: Czarni Kraczkowa, Wisłok Strzyżów, Wisłoka Dębica, Zamczysko Mrukowa, Zamczysko Odrzykoń oraz dwie drużyny Orzełków z Brzozowa. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach, a następnie w grupie Mistrzowskiej i w grupie Srebrnej ⚽️ .

Zwycięzcy turnieju:

🥇I miejsce: Stowarzyszenie Orzełki Brzozów I

🥈II miejsce: Wisłoka Dębica

🥉III miejsce: Czarni Kraczkowa.

Wyróżnienia indywidualne otrzymali:

Najlepszy strzelec: 𝙁𝙖𝙗𝙞𝙖𝙣 𝙅𝙤𝙙ł𝙤𝙬𝙨𝙠𝙞 z drużyny Orzełków z 6️⃣ bramkami 👏.

Najlepszy bramkarz: 𝙇𝙚𝙤𝙣 𝘽𝙮𝙨𝙞𝙚𝙬𝙞𝙘𝙯 z drużyny Wisłoki Dębica 👏.

🔹Końcową dekorację uświetniła obecność Burmistrza Brzozowa Szymona Stapińskiego, który wręczył pamiątkowe medale uczestnikom i statuetki dla trzech najlepszych drużyn turnieju🏅🏆.

⚽️ Drugi turniej sobotni rozegrano w godzinach popołudniowych. Tym razem rywalizowały dzieci z rocznika 2015. Udział w nim wzięły następujące drużyny: AP Wisłok Strzyżów, AP Barcelonka Pakoszówka, AP Kolejarz Zagórz, Przełomek Besko, Beniaminek Soccer School, Stowarzyszenie Orzełki Brzozów I, Stowarzyszenie Orzełki Brzozów II 🏃.

Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym, a wszystkie mecze stały na dobrym poziomie 👍. Licznie zgromadzeni rodzice i kibice nie szczędzili gardeł i mocno dopingowali swoje drużyny 👏🫶.

Zwycięzcy turnieju:

🥇I miejsce: Stowarzyszenie Orzełki I

🥈II miejsce: Stowarzyszenie Orzełki Brzozów II

🥉III miejsce: AP Kolejarz Zagórz

Wyróżnienia indywidualne otrzymali:

Najlepszy strzelec: 𝙀𝙧𝙮𝙠 𝙁𝙞𝙡𝙖𝙠 z drużyny Orzełki Brzozów z 1️⃣0️⃣ bramkami 👏.

Najlepszym bramkarz: 𝙊𝙡𝙞𝙬𝙞𝙚𝙧 𝙊𝙨𝙚𝙣𝙠𝙤𝙬𝙨𝙠𝙞 z drużyny AP Kolejarz Zagórz 👏.

✔️Podziękowania kierujemy do rodziców, którzy pomogli w organizacji turniejów i przygotowali słodki poczęstunek, owoce oraz mocno wspierali dopingiem swoje dzieci 🧡