WINTER CUP ORZEŁKI BRZOZÓW – NIEDZIELA 21.01.2024

W niedzielę 21.01.2024 r. w SP nr 1 w Brzozowie odbył się Turniej Orzełki Winter Cup Brzozów pod patronatem Burmistrza Brzozowa.

✅ Udział w nim wzięły: Stowarzyszenie Orzełki Brzozów I, Stowarzyszenie Orzełki II, LKS Czarni Kraczkowa, AP Czarni Jasło, GDAP Sparta Izdebki, Wilczki Lesko, AP Wisłok Strzyżów, KS Iskra Jawornik Polski.

Wszystkie drużyny zaprezentowały dobry poziom, a kibice zgromadzeni na trybunach mogli podziwiać ciekawe akcje, odważną grę indywidualną oraz ładne bramki za co odwdzięczali się mocnym dopingiem.

✅ Zwycięzcą turnieju została drużyna🏆🥇Stowarzyszenie Orzełki I, która osiągnęła komplet zwycięstw.

pozostałe miejsca na podium to:

🥈AP Czarni Jasło

🥉GDAP Sparta Izdebki

✅ Najlepszym bramkarzem został wybrany zawodnik drużyny Orzełki Brzozów Wyżykowski Jakub

Końcową dekorację uświetniła obecność Pana Dyrektora MOSiR w Brzozowie Bogdana Dytko.

Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy pomogli w organizacji turnieju (przygotowali słodki poczęstunek i owoce). 👏👏👏👏