WINTER CUP ORZEŁKI BRZOZÓW – SOBOTA 20.01.2024

W sobotę 20.01.2024 r. w SP nr 1 w Brzozowie odbył się pierwszy z cyklu Turniejów Winter Cup Orzełki Brzozów pod patronatem Burmistrza Brzozowa.

✅Udział w nim wzięły: Stowarzyszenie Orzełki Brzozów, AP Pogoń Leżajsk, Ekoball Stal Sanok, APN JKS Jarosław, MKS SMS Ustrzyki Dolne, GDAP Sparta Izdebki, Wilczki Lesko, AP Kolejarz Zagórz.

Po bardzo emocjonującym turnieju, pełnym zaangażowania każdego zawodnika, składnych akcjach, pięknych bramkach, wspaniałych paradach bramkarzy, wyłoniliśmy zwycięzców turnieju, najlepszego strzelca oraz najlepszego bramkarza.

✅Zwycięzcą turnieju została drużyna

🏆🥇AP Pogoń Leżajsk,

pozostałe miejsca na podium to:

🥈Orzełki Brzozów

🥉APN JKS Jarosław

✅Najlepszym bramkarzem został wybrany zawodnik drużyny AP Pogoń Leżajsk Natan Mędrek🔝

✅Najlepszym strzelcem Jakub Gładysz🔝 z drużyny GDAP Sparta Izdebki.

Wielkie podziękowania kierujemy do naszych rodziców za pomoc w organizacji turnieju (wspaniały kącik z poczęstunkiem) oraz pomoc w porządkach po turnieju. 👏👏👏👏