PODSUMOWANIE GIER NASZYCH DRUŻYN 05.05/06.05

✔️W piątek na stadionie w Brzozowie Orzełki U-11 podejmowały Spartę Izdebki w ramach terenowej ligi młodzika.

Nasza drużyna grając z trochę starszymi kolegami odstaje warunkami fizycznymi, ale grą udowadnia, że stać ich na wiele.

Wynik meczu 2:2 (Fabisiak, Bujacz)

✔️ W sobotę już od wczesnych godzin porannych Orlik młodszy w roli gospodarza podejmował drużyny Spartę Izdebki, Górnika Grabownicę i LKS Hłudno w ramach terenowej ligi Orlika.

Dobra gra, wiele wygranych pojedynków i dużo strzelonych bramek były ozdobą naszej gry.

✔️Młodzik starszy w meczu na wyjeździe w Strzyżowie uległ Wisłokowi 2:0. Nie był to udany mecz dla naszego zespołu, gra się nie kleiła, a gospodarze to wykorzystali. Czekamy na przełamanie w lidze.

✔️Dwie Grupy Żaka starszego rywalizowały w mini turnieju w ramach gry wewnętrznej. Nagrodą był czas spędzony z kolegami przy tym co najbardziej lubią, a karty z piłkarzami to mały dodatek.