ORZEŁKI WINTER CUP 2023

Orlik starszy rozegrał kolejny turniej, tym razem graliśmy u siebie w Szkole Podstawowej w Brzozowie na turnieju Orzełki Winter Cup 2023. Oprócz naszych dwóch zespołów Orzełki Czarni i Orzełki Niebiescy, w zawodach udział wzięły drużyny AP Sanok, AP Ziomki Rzeszów, Orion Pielnia, Górnik Grabownica.

Turniej obfitował w bardzo dużo pięknych, zespołowych jak i indywidualnych akcji, wiele wspaniałych parad bramkarskich oraz bardzo dużo strzelonych bramek.

Nasze drużyny Orzełków zaprezentowały się bardzo dobrze realizując w większości meczów założenia przed turniejowe, strzelając dużo bramek, grając odważnie 1×1, umiejętnie przyspieszając grę, grając z pierwszej piłki.

Oprócz medali dla każdego uczestnika, dyplomów dla drużyn oraz pamiątkowych pucharów dla trzech najlepszych drużyn, przyznawane były nagrody indywidualne. Dla króla strzelców, najlepszego bramkarza oraz MVP.  Zawodnikiem z największą liczbą strzelonych bramek został Wiktor Struś z Orzełków, najlepszym bramkarzem został wybrany zawodnik AP Ziomki Rzeszów Mateusz Młynarczyk, MVP turnieju Jakub Wojtowicz z Orzełków. 🏆⚽️💪

Wielkie podziękowania należą się również naszym rodzicom za pomoc w organizacji dzisiejszych zawodów, przygotowaniu kącika ze słodyczami oraz owocami, było pysznie. 🥇👏💪⚽️