LIGA MŁODZIKA OZPN KROSNO

W piątek kolejna kolejka ligi młodzika. Nasza drużyna mimo braku kilku zawodników zdołała stawić czoła zawsze mocnej i solidnej ekipie z Grabówki.

Chłopcy zagrali fajny mecz nie dając szans gościom na zwycięstwo. Pierwsza połowa pod dyktando naszej drużyny. Pewnie prowadzimy 3-0, a bramki strzelają: Igor M. Bartosz D. i Oskar M. W drugiej połowie rozpoczynamy zbyt nerwowo, przeciwnik chcąc odrobić straty z pierwszej połowy zdecydowanie atakuje. W końcu dopina swego i w 43 min. zdobywa bramkę.

Chłopcy podejmują walkę i przejmują inicjatywę, w konsekwencji podwyższany wynik na 4:1. Autorem bramki jest Igor M. Pochwała trenera dla drużyny i wyróżnienie dla Karola Sz. i Jana B. Brawo, brawo, brawo!!!