ORLIK STARSZY NA TURNIEJU ORGANIZOWANYM PRZEZ KLUB SPORTOWY EKOBALL STAL SANOK

Nasz drużyna zajmuje piąte miejsce w stawce 10 zespołów. Trzecie miejsce było bliskie i w zasięgu ręki, lecz to nie było najważniejsze.

W grupie wygrywamy dwa mecze z Iglopolem Dębica I 2:0 (Kuba ⚽, Wiktor⚽) z AP Kolejarz Zagórz 5:1(Wiktor ⚽⚽⚽, Jasiek⚽, Bartosz⚽) Dwa mecze przegrywamy 0:4 z AP JSRR Jarosław i 0:6 z Beniaminkiem Krosno.

6 punktów wystarczyło, aby awansować do grupy mistrzowskiej i tutaj znów rywalizujemy z Beniaminkiem Krosno i AP JSRR Jarosław, w tym dniu te drużyny były poza naszym zasięgiem i musimy uznać ich wyższość. Następnie mecz remisowy 1:1 (Wiktor⚽) z Ustrzykami to najlepszy mecz turnieju w naszym wykonani, pełen poświęceń, twardej gry i super akcji. Ostatni mecz gramy z Iglopolem Dębica II niestety bez lidea Wiktora, który odniósł kontuzje. Mecz bardzo dobry i emocjonujący choć przegrany 2:3(Kuba⚽⚽)

Podsumowujac była to bardzo cenna lekcja i próba charakteru, mimo nieciekawej pogody i okrojonego składu chłopcy nie bali się wyjazdu. Na wysokości zadania stanął powołany w ostatniej chwili bramkarz z młodszej grupy Jakub Wyżykowski.

Wyróżnienie indywidualne otrzymał Struś Wiktor💪👏

Skład drużyny: Struś Wiktor, Bujacz Jan, Kwiatkowski Sebastian, Szerszeń Karol, Antkowiak Karol, Wojtowicz Wiktor, Fabisiak Bartłomiej, Jakub Wyżykowski.

Contact Us