MŁODZIK MŁODSZY – AP CZARNI JASŁO

Młodzik Młodszy w grze.

Dzisiaj podejmujemy u siebie drużynę AP Czarni Jasło. Od pierwszych minut staramy się narzucić swoje tempo tylko nasze ataki są nieskuteczne i brakuje nam wykończenia. Goście pierwszą bramkę zdobywają po stałym fragmencie gry. Nie załamujemy się i to my dalej atakujemy i próbujemy sforsować bramkę przeciwnika. Niestety kilka minut później tracimy drugą bramkę po rajdzie jednego z zawodników gości. Po korekcie ustawienia przechodzimy do zdecydowanej przewagi co skończyło się zdobyciem dwóch bramek w podobnym stylu, uderzeniami z dystansu (Radek, Tobiasz). Druga połowa to ciągłe nasze ataki, a goście tylko wyprowadzają kontry, niestety po jednej z nich tracimy trzecią bramkę. Mimo kolejnego ciosu nie tracimy wiary w zwycięstwo i kontynuujemy swoją grę co przyniosło skutek w postaci bramki Tomka, a super asystę wykonał Tobiasz. Do końca meczu mamy jeszcze kilka dogodnych sytuacji ale nie potrafimy zdobyć bramki.

Wynik 3:3 trochę nas nie zadowala ale trzeba pochwalić postawę całej drużyny, która walczyła do ostatniej minuty i poświęciła się na 100%.