MŁODZIK STARSZY – START RYMANÓW

Młodzik Starszy ⚽⚽⚽

W ósmej kolejce V ligi okręgowej D1 Krosno mierzymy się z drużyną Startu Rymanów.

Od samego początku mamy przewagę, jednak wynik tego nie odzwierciedla. Drużyna z Rymanowa ma swoje szanse na strzelenie bramek. Pierwszą połowę gramy wolno i nie potrafimy sobie poradzić z obroną przyjezdnych. Po 40 minutach gry tylko 2-1 z okazjami na strzelenie kolejnych bramek z jednej i drugiej strony. W drugiej odsłonie zawodnicy Startu dążyli do wyrównania co bardzo nas z paraliżowało. Jednak kolejne dwie bramki uspokoiły nasze poczynania i zaczęliśmy znów atakować. Chcąc strzelić kolejne bramki wciąż narażamy się na kontry przeciwnika. Dużo szczęścia mamy w kolejnych akcjach, w których ratuje nas bramkarz. W 62 minucie tracimy jednak bramkę, a goście poczuli, że można więcej i zaczęli nas atakować raz po raz. Zaczęło robić się gorąco pod naszą bramką. Po ciężkich chwilach wychodzimy z opresji i piąta bramka uspokaja naszą grę. W końcówce dorzucamy jeszcze trzy bramki i wygrywamy pojedynek 8:2.

Gratulacje dla chłopców za zwycięstwo i w dalszym ciągu dążymy do poprawy naszej gry zwłaszcza w obronie. 💪💪💪💪