MECZ W SOKOŁOWIE MAŁOPOLSKIM

Na ostatni mecz rundy jesiennej w 3 lidze młodzika udajemy się do Sokołowa Małopolskiego. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, bramkę dla naszego zespołu z rzutu wolnego zdobył Sebastian „Seba” Kwiatkowski.

Bardzo dobre zawody rozegrali dzisiejszego dnia nasze Orzełki, grając bardzo mądrze w obronie, nie dopuszczając rywala praktycznie do żadnych sytuacji, tu na pochwalę zasługuje Alex Kustra, który dzisiaj na boisku zachowywał się jak przysłowiowy profesor nie przegrywając praktycznie pojedynku z przeciwnikiem, dokładając dobre wyprowadzenie piłki. W całym meczu dobrze radziliśmy sobie z wyjściem z pod własnej bramki, stworzyliśmy parę dobrych i bardzo dobrych okazji, zabrakło nam czasami spokoju i zimnej głowy przy ostatnim podaniu lub wykończeniu, a czasami odrobinę precyzji (trafiając w słupek).

Chłopaki przez większość meczu wywiązywali się z zadań które otrzymali, walczyli jeden za drugiego za co wielkie brawa.👏👏👏