ORLIK STARSZY NA TURNIEJU ORZEŁEK PRZEWORSK CUP

W pierwszym mecz z gospodarzem bezbramkowo remisujemy choć mocno dominujemy i prowadzimy grę. W drugim meczu z JKS Jarosław to wyrównany mecz, ale też mocno pechowy, bo strzelamy bramkę samobójczą i ostatecznie przegrywamy 2:1. W ostatnim meczu grupowym podejmujemy Błękit Żołyni i tutaj znów dobry mecz z pechem, bo nasz bramkarz spisujący się wcześniej bardzo dobrze w jednej z akcji źle oblicza lot piłki i tracimy gola tuż przed końcem meczu 1:2. Nieskuteczność, brak spokoju pod bramką i trochę pecha nie pozwoliło nam na grę w lidze mistrzów. W drugiej części turnieju odnosimy trzy zwycięstwa, a gra była przyjemna dla oka, swoboda, luz, przyspieszanie, podejmowanie pojedynków i odpowiednich decyzji. Tego wszystkiego brakło w pierwszej fazie.

Orzełki – Orzełek Przeworsk II 6:1

Orzełki – Kamax Kanczuga 3:0

Orzełki – FA Lubaczów 1:0

Zajmujemy V miejsce w turnieju.

Indywidualne wyróżnienie otrzymał Patryk Głuszak, który został wyróżniającym się zawodnikiem drużyny👏

Bramki dla nas zdobywali:

Tobiasz Wasylewicz ⚽⚽⚽⚽

Franciszek Wawczak ⚽⚽⚽