MŁODZIK STARSZY ROZEGRAŁ DWA MECZE

W ostatnich dniach nasza drużyna rozegrała dwa mecze. Pierwszy z nich odbył się w sobotę w ramach gry kontrolnej, gdzie nasi chłopcy zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami z Górnika Grabownica. Drugi rozegraliśmy w poniedziałek na wyjeździe z LKS Hłudno, którym rozpoczęliśmy rywalizację w lidze młodzika Okręgu Krośnieńskiego.

Mecze obfitowały w wiele akcji z naszej strony, co przyniosło pożądany efekt w postaci bramek. Mecz z Górnikiem zakończył się wysokim zwycięstwem. Do drugiego spotkania chłopcy podeszli do z mobilizowani realizując założenia przedmeczowe. Od początku dominowaliśmy na boisku strzelając kolejne bramki. Druga połowa to dalszy festiwal Błażeja., który strzelił 10 bramek. Po jednej dołożyli Filip i Antek i w efekcie wysoko zwyciężamy rywala z Hłudna. Gratulacje dla naszych młodych piłkarzy za dobrą grę w obu spotkaniach.

Oczywiście nie poprzestajemy na tym, mobilizacja oraz ciężka praca na treningach, aby podnosić swoje umiejętności i kondycję. Brawo brawo brawo