LETNI OBÓZ W GORLICACH

W dniach od 1 do 6 lipca młodzi piłkarze z Orzełków Brzozów wypoczywali na obozie w Gorlicach. Rozpoczęliśmy od pobytu w Ciężkowicach w tamtejszym rezerwacie. Czas na obozie dzieci wykorzystały na podnoszenie umiejętności piłkarskich.

W chwilach wolnych był czas na rekreację, wycieczki piesze oraz wypoczynek i regenerację na pływalni. W czasie kolonii nie zabrakło konkursów i turniejów.

W Kalamburach najlepsi okazali się: Oskar Mazur, Jan Fil i Franciszek Bujacz.

W Turnieju Holenderskim: kat. 2014-2015 najlepsi to Leon Żmuda, Jakub Chmiel i Aleksandra Szałajko, kat. 2012-2015 najlepsi okazali się: Karol Antkowiak, Sebastian Kwiatkowski i Gabriel Nastał, kat. 2010-2011 Bartosz Domaradzki, Franciszek Wróbel i Karol Graboń.

W ostatni dzień turniej LM, który wyzwolił wiele pozytywnych emocji. W kategorii 2013-2015 zwyciężyła drużyna Realu w składzie: Aleksandra Szałajko, Filip Serafin, Piotrowski Bartosz, Szymon Florek, Łukasz Garbiński.

W roczniku 2012-2010 najlepszą drużyną okazała się: PSG w składzie: Marcin Draguła, Franciszek Wróbel, Julia Wróbel, Franciszek Bujacz i Bartosz Domaradzki.

Gratulacje dla uczestników za zdyscyplinowanie i zaangażowanie w zajęciach i życzymy miłego wypoczynku podczas wakacji. Do zobaczenia w sierpniu.

Contact Us