RESOVIA WINTER CUP

W sobotę nasza drużyna Orlika Młodszego wzięła udział w turnieju 𝐑𝐄𝐒𝐎𝐕𝐈𝐀 𝐖𝐈𝐍𝐓𝐄𝐑 𝐂𝐔𝐏. Nasza drużyna mimo odległego miejsca zaprezentowała się dobrze, musimy nauczyć się grać turniejowo, bo dopiero w czwartym meczu się rozkręcamy, ale już był za późno, aby myśleć o lepszym wyniku. Nie był to czas stracony tylko dobra lekcja, z której musimy szybko wyciągnąć wnioski.

Indywidualne wyróżnienie otrzymał Tobiasz, który nie kalkulował i dawał impuls do dobrej gry.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA

🥇 Akademia Piłkarska Sanok

🥈 Beniaminek Soccer Schools Rzeszów

🥉 Akademia Piłkarska Bronowice Lublin

4. MUKS Wisła Junior Sandomierz

5. SMS RESOVIA

6. Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza

7. Football Academy Stalowa Wola

8. Akademia Piłkarska Vivio

9. JKS Jarosław

10. Stowarzyszenie Sportowe Orzełki Brzozów

11. SMS RESOVIA II

12. AP WRS United Rzeszów

Contact Us