PIERWSZY TURNIEJU SEZONU ROCZNIK 2015 ROZEGRAŁ W NOWEJ WSI

Pierwszy turnieju sezonu, rocznik 2015 rozegrał w Nowej Wsi gdzie organizatorem był Beniaminek Soccer School Rzeszów.

Debiutujemy w starszej kategorii i całkiem nieźle wypadamy. Rozgrywamy siedem meczy z czego trzy zwyciężamy, jeden remisujemy i trzy przegrywamy. Minimalne porażki 1:2 ze zwycięzcą turnieju Beniaminek Soccer School Rzeszów oraz 1:2 z Tarasola BSS Lublin nie pozwoliły nam na uzyskanie lepszego miejsca. Zajmujemy piąte miejsce w turnieju, zbieramy doświadczenie, a przede wszystkim uczymy się na własnych błędach.

Nasze wyniki:

Orzełki – Tarasola BSS Lublin 1:2(Jakub D)

Orzełki – Beniaminek Rzeszów 1:2

Orzełki – AP JSSR Jarosław 6:0 (JakubD.x2, Witor G.x2, Miłosz F., Kacper F.)

Orzełki – AP Czarni Jasło 5:0 (Miłosz F., Eryk F., Władysław H., Jakub D., Ola Sz.)

Orzełki – AP Ziomki Rzeszów 2:2 (JakubD.x2)

Orzełki – Beniaminek Profbud Krosno 0:9

Orzełki – GAP Boguchwała 5:0 (Wiktor G., Jakub D., Ola Sz., Kacper Fx2)

Skład drużyny: Aleksandra Szałajko, Kacper Folta, Wiktor Gazdowicz, Jakub Dmitrzak, Miłosz Florczak, Władysław Haduch, Eryk Filak, Tymoteusz Kwolek, Franciszek Filip, Karol Śliwiak)