MŁODZIK 2009 – OSTATNI TRENING

W tym tygodniu po raz ostatni w barwach Stowarzyszenia Orzełki Brzozów drużyna Młodzika 2009 wzięła udział w treningach. Po wielu latach nabywania umiejętności, charakteru, dyscypliny oraz przeżywaniu wielu emocji związanych z turniejami, sparingami i ligami czas zakończyć pewien etap. Drużyna jest gotowa na wiele wyzwań i na pewno ścieżkę piłkarską będzie kontynuować. Oficjalne zakończenie sezonu i cyklu szkoleniowego odbyło się w Restauracji Alta, zawodnicy otrzymali pamiątkową książkę z dedykacją.

Zarząd oraz trenerzy Stowarzyszenia Orzełki Brzozów są dumni z tej drużyny, która na przestrzeni lat reprezentowała oraz promowała Brzozów na różnego rodzaju turniejach i rozgrywkach na podkarpaciu i nie tylko.

Rodzicom dziękujemy za wsparcie i zaufanie oraz życzymy wielu satysfakcji ze swoich dzieci.