INAUGURACJA ROZGRYWEK ORLIKA STARSZEGO

Inauguracja rozgrywek Orlika Starszego.

W piątek chłopcy z grupy Orlika Starszego rozpoczęli rozgrywki ligowe sezonu 2024/2025. Na początek Liga Młodzika Młodszego Okręgu krośnieńskiego grupa I. Pierwszy mecz na wyjeździe z Iskrą Przysietnica. Od początku chcemy narzucić swoje warunki gry, atakujemy raz po raz bramkę rywala. Niestety po błędzie w środku pola jako pierwsi tracimy bramkę. W dalszym ciągu gramy swoje jednak piłka nie chce wpaść do siatki. Chłopcy nie odpuszczają i po kolejnych staraniach doprowadzają do remisu strzelając upragnioną bramkę. Druga połowa to dalsza dobra gra z naszej strony niestety brakuje spokoju i zimnej krwi pod bramką przeciwnika. Rywale nie pozostają dłużni i od czasu do czasu wyprowadzają groźne kontry. Po jednej z nich tracimy drugą bramkę. Do końca meczu groźnie atakujemy, jednak gospodarze umiejętnie się bronią. Przegrywamy pierwszy mecz po bardzo dobrym występie chłopców i dużym zaangażowaniu całej drużyny. Pozostaje lekki niedosyt po meczu. Gratulujemy rywalowi zwycięstwa i kolejnych sukcesów, a młodym Orzełkom dziękuję za dobrą grę, walkę i zaangażowanie.