Orlik Młodszy![]()
![]()
![]()
W sobotę drużyna Orzełków Brzozów uczestniczyła w kolejnej kolejce Ligi Podkarpackiej E2 rozgrywanej w Jaśle. Był to dzień pełen sportowych emocji, rywalizacji oraz cennego doświadczenia zdobywanego podczas meczów z wymagającymi przeciwnikami.![]()
![]()
![]()
Nasi zawodnicy zaprezentowali duże zaangażowanie, wolę walki oraz coraz lepszą organizację gry. W każdym spotkaniu można było zauważyć wiele udanych akcji, odważnych pojedynków oraz współpracę zespołową, nad którą pracujemy na treningach.![]()
![]()
Szczególnie cieszy fakt, że w grze ofensywnej radzimy sobie coraz lepiej – tworzymy więcej sytuacji bramkowych, odważniej atakujemy i skuteczniej wykorzystujemy swoje okazje. Jednocześnie wiemy, że nadal musimy pracować nad grą w defensywie, lepszym ustawieniem oraz szybszym reagowaniem po stracie piłki.![]()
![]()
![]()
Dzieci miały okazję zmierzyć się z drużynami reprezentującymi wysoki poziom sportowy, co pozwoliło im rozwijać swoje umiejętności i zdobywać kolejne doświadczenia meczowe. Najważniejszym celem tego typu rozgrywek jest rozwój zawodników poprzez regularną grę, naukę podejmowania decyzji na boisku oraz czerpanie radości z futbolu.![]()
![]()
![]()
Zespół pokazał sportowy charakter, zaangażowanie i pozytywne nastawienie przez cały czas trwania ligi.![]()
![]()
![]()
Wyświetl mniej
