GOKIR CUP za nami! ![]()
![]()
To był dzień pełen emocji, walki i sportowych wrażeń! ![]()
![]()
Pierwsza drużyna mimo okrojonego składu zaprezentowała się znakomicie i wywalczyła 4. miejsce w turnieju!
Zawodnicy pokazali ogromny charakter, determinację i wolę walki w każdym spotkaniu. ![]()
![]()
Drugi zespół po raz kolejny dzielnie stawiał czoła rywalom. ![]()
Drużyna odniosła jedno zwycięstwo
, a przez całe rozgrywki pokazywała ambicję, zaangażowanie i walkę do ostatniego gwizdka. ![]()
![]()
Szczególne gratulacje dla naszego bramkarza Aleksandra Nieckarza, który został wybrany Bramkarzem Turnieju! ![]()
To zasłużone wyróżnienie za fantastyczne interwencje i świetną postawę między słupkami. ![]()
![]()
![]()
Dziękujemy organizatorom Od małego na całego za kolejny świetny turniej oraz naszym rodzicom za wsparcie oraz wspaniały doping! ![]()
![]()

