Kolejny wygrany mecz Młodzików Starszych w Lidze Okręgowej! ![]()
![]()
Nasza drużyna odniosła piąte z rzędu zwycięstwo, potwierdzając bardzo dobrą formę i ogromne zaangażowanie całego zespołu. W każdym spotkaniu prezentujemy się z bardzo dobrej strony – zarówno pod względem piłkarskim, jak i drużynowym. Zawodnicy pokazują charakter, wolę walki oraz coraz większą pewność siebie na boisku.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa wszystkich zawodników powołanych na mecze. Każdy daje z siebie maksimum, tworząc silny i zgrany kolektyw. Dzięki ciężkiej pracy na treningach oraz zaangażowaniu podczas spotkań drużyna systematycznie się rozwija, co znajduje odzwierciedlenie w kolejnych zwycięstwach.
Nasze wyniki w rundzie wiosennej:
Orzełki- Przełom Besko 2:5
Orzełki- Płomień Zmiennicy 8:1
Orzełki- ŁKS Wesoła 13:3
Orzełki- Górnik Grabownica 7:0
Iskra Przysietnica- Orzełki 0:2
Orzełki- Cosmos Nowotaniec 5:2
