Żak Młodszy![]()
![]()
![]()
Dziś drużyna Orzełki Brzozów wzięła udział w turnieju Przełęcz Cup 2026! ![]()
![]()
W zawodach wystawiliśmy aż dwie drużyny. Świetnie zaprezentowały się Orzełki II, które po bardzo dobrej grze wywalczyły 2. miejsce w turnieju! ![]()
![]()
Z kolei drużyna Orzełki I zakończyła swoje zmagania na 8. miejscu, pokazując ogromne zaangażowanie i wolę walki do samego końca. ![]()
![]()
Podczas turnieju przyszło nam rywalizować z drużynami z Krosna, Iskrzyni, Kobylanki, Osobnicy oraz Dukli. Nie zabrakło pięknych akcji, wielu emocji i świetnych bramek! ![]()
![]()
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za ambitną grę i sportową postawę, a rodzicom za pomoc w opiece podczas turnieju oraz nieustanny doping! ![]()
![]()
Brawo Orzełki! ![]()
![]()

