1 DZIEŃ API CUP

Turniej rozpoczynamy od sesji popołudniowej w lekkim deszczu. Pierwsze mecze jesteśmy rozpędzeni i gramy pewnie i zdecydowanie. Pokonujemy MUKS Mineralni Krynica Zdrój 5:1 (Kacper, Kuba x2, Eryk), Football Family Zakopane 4:2 (Ola, Miłosz, Piotrek, Franek), Athletic Wrocław B 3:1(Eryk x2, Ola). W czwartym meczu ze Star Goal Academy dopada nas strzelecka niemoc, dominujemy na boisku i stwarzamy sobie mnóstwo sytuacji ale nie potrafimy pokonać bramkarza. Mecz kończy się bezbramkowym remisem i wiemy, że w ostatnim meczu ze Stalową Wolą musimy minimum zremisować aby zagrać w lidze mistrzów. Niestety mecz zaczynamy od błędów w obronie co przełożyło się na stratę dwóch goli. Mimo pościgu i zaciętego meczu ulegam 1:3 (Eryk) i trafiamy do ligi europy.

Jutro gramy po południu swoje mecze, a dzisiaj jeszcze imprezka urodzinowa Olka🎂i gry karciane w pokojach.