II DZIEŃ TURNIEJU PROFBUD ARENA CUP U-9

Dzisiaj wiele się działo na boisku i poza nim, nasi rodzice mocno wspierali swoje dzieci, a drużyna niesiona dopingiem bardzo się starała i pokazywała charakter na boisku. Po wczorajszym przetarciu w grze 6+1, dzisiaj było widać już pewność siebie i odważną grę. Wszystkie mecze były bardzo emocjonujące, a wynik rozstrzygał się do ostatnich minut. W pierwszym meczu mierzymy się z Wisła Kraków, która lepiej operowała piłką ale mimo to stwarzamy kilka bardzo dobrych sytuacji, których jednak nie wykorzystujemy. Przegrywamy 0:4.

W kolejnym meczu podejmujemy Football Family Zakopane gdzie rozgrywamy bardzo dobry mecz nie dając się przeciwnikom rozpędzić, a i nasza skuteczność była bardzo dobra, wygrywamy 4:1.

Następnie podejmujemy KS Zakopane. Znów gramy dobrze i mamy mnóstwo sytuacji ala zabrakło nam skuteczności, mecz był otwarty do ostatniej minuty. Tracimy jedną bramkę i ulegamy 1:0.

W meczu o 13 miejsce mierzymy się z FC Kosice. Mecz z bardzo dużą intensywnością i zwrotami akcji. Już po kilkunastu minutach gry wychodzimy na prowadzenie indywidualną akcją Oli, później dokładamy bramkę Piotrka z rzutu wolnego i wydawało się, że mamy wszystko pod kontrolą. Niestety w ciągu jednej minuty tracimy dwa gole i zrobiło się gorąco. Słowacy mocno uwierzyli w siebie i w ostatniej minucie meczu zdołali strzelić nam bramkę na wagę zwycięstwa.

Zajmujemy 14 miejsce wśród 24 zespołów z Polski, Słowacji i Węgier.

Była to niezapomniana przygoda dla naszej drużyny, która składa się z zawodników trenera i rodziców bez, których byłoby trudniej.