MŁODZIK MŁODSZY X KOLEJKA LIGI

Skład: Gazdowicz, Szerszeń, Draguła, Kwiatkowski, Kustra, Struś, Bujacz, Wiszyński, Fabisiak, Hocyk, Przybyła, Bolanowski, Szarek.

Na mecz ze Stalą Rzeszów II jechaliśmy mocno zmotywowani. Wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwy pojedynek, ale chcieliśmy się dobrze zaprezentować. Od pierwszych minut to Stal prowadziła grę, a my skupialiśmy się na obronie, wyprowadzamy kilka ładnych kontr, ale nie przyniosły one bramek. Gospodarze mocno nas przyciskając, a my popełniamy za dużo błędów w obronie i tracimy trzy bramki. Druga połowa to już wyrównane widowisko i częściej gościmy na połowie przeciwnika czego skutkiem był wywalczony karny, niestety nie wykorzystujemy go. Mamy jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale brakło spokoju w wykończeniu akcji. W 60 minucie tracimy czwartą bramkę i ten wynik utrzymuje się do końca.

Na wyróżnienie w dzisiejszym dniu zasługuje cały zespół, który nie odpuszczał i walczył do końca. Na uwagę zasługuje praca Adama w bramce, który był dzisiaj wysoko dysponowany, a także Karol, który zarządzał obroną i wyprowadzał dobre kontry.

Jeszcze trzy kolejki przed nami w których będziemy walczyć o każdy punkt.

sdr

Contact Us